Minust


Olen alati tundnud sügavat vajadust näha nähtamatut ja puurida elusaladuste sügavustesse. See kustumatu tung on mind alati edasi viinud, kui elu on mind räsinud ja haiget teinud, kui olen olnud rahulolematu ja pahane maailma peale.  Elu keerdkäigud ja sisemised muutused on mind toonud lähemale iseendale ja andnud julgust jääda iseendaks. Mind on alati huvitanud, mis paneb inimesi käituma, mõtlema ja tundma nii nagu nad seda teevad. Ma ei ole rahuldunud pinnapealsete seletustega, vaid otsinud probleemide algpõhjuseid puurides teed ikka kõige sügavamasse ja salajasemasse hingesoppi.

Aastal 2012 leidsin tee Holistika Instituuti enesearengu treeninguni. Sellest ajast peale kõnnin tervenemise teekonnal. Eneseleidmine tõi kindluse, et asuda täitma oma unistust saada terapeudiks. 2017 aasta sügisel omandasin holistilise regresiooni terapeudi kutse. Holistiline maailmakäsitlus ja julgus tutvuda oma sisemaailmaga on toonud minu ellu palju rõõmu elamisest. Kerge ja hea on olla, kui saad olla sina ise ja elada elu, mille oled ise endale teadlikult valinud.

Usun, et rahulolev, õnnelik ja elurõõmus inimene on terve inimene nii vaimselt kui füüsiliselt. Minu meelest saavad kõik meie hädad alguse hinge, meele ja keha omavahelisest ebakõlast – kui me ei ela elu iseendana. Täna tean, et õnnelikku ja täisväärtuslikku elu saab elada vaid ennast armastades ja väärtustades.

Väärtustan kõrgelt inimese vaimset ja füüsilist tervist. Seetõttu on mu hobiks ja kireks harida end ka toitumise valdkonnas. Minu südames on alati koht olnud tantsule. Minu teiseks kireks on tango tantsimine. Veel meeldib mulle väga kirjutada ja näen sedagi kui omamoodi teraapiat. Sul on võimalus lähemalt tutvuda minu maailmavaatega lugedes blogist minu postitusi. Blogis jagan lugejatega oma avastusi ja mõtteid, muresid ja rõõme, kordaminekuid ja inspiratsiooni kõige selle kohta, mis aitab meil olla terved selle kõige laiemas tähenduses.

Minu esimene omandatud haridus on juura ja varasemalt olen töötanud õigusvaldkonnas. Mul on kogemus nii erasektoris kui ka avalikus teenistuses töötamises. Elu viis mind vahepeal töötama ja õppima Belgiasse, kus elasin ühtekokku neli ja pool aastat. Lisaks olen veel õppinud Reiki tervendamist (II tase), mida kasutan vajadusel ka teraapiaseanssidel. Täna töötan holistilise regressiooniterapeudina. Minu elukestev õppeteekond jätkub.

Olen sündinud ning elanud suurema osa oma elust Tallinnas. Minu peres kasvab väike poeg ja tütar ning minu kõrval on suurepärane abikaasa.

Tee enese südamesse nõuab paratamatult mitmeid sisemisi muutusi ja vahel on vaja neid teadlikult esile kutsuda, et saaks sündida uus ja rahuldustpakkuvam elu. Kui sul on tunne, et vana viisi enam ei taha või ei suuda elada, aga uutmoodi veel ei oska, siis see on märk sellest, et miski su elus vajab muutmist. Me kõik vajame aegajalt sellel eneseleidmise teekonnal tuge ja juhendamist. Minu töö on aidata leida üles Sinus peituv elurõõm ja saavutada oma maksimaalne potentsiaal, et jõuda iseenda parima versioonini. Oled oodatud!

Tänuga
Anu Linnamägi