Kuidas toimub?

Holistiline rännak

Holistilise teraapia seanss ehk holistiline rännak kestab 2,5-3 tundi. Seanss algab vestlusega teemadest, mis kliendile just praegusel elumomendil kõige rohkem muret tekitavad. Edasi jätkub vestlus terapeudi juhtimisel meditatiivses teadvusseisundis, kus klient lamab lõõgastunult diivanil ja uurib oma sisemaailma. Aju töötab siis teisiti kui argiteadvuse tasandil ning teraapia on efektiivne, kuna alateadvusele on vabam juurdepääs ja mälust on võimalik üles leida probleemide algpõhjused. Alateadvusest tulevad välja just need sündmused, mis aitavad meil teadvustada ja tervendada oma aja ära elanud käitumismustreid.

Lisaks kasutan muid abistavaid vahendeid probleemide lahendamisel: individuaalseid perekonstellatsiooni meetodeid, hingamistehnikaid ja rollimänge. Need mitmekülgsed tööriistad muudavad holistilise teraapia, võrreldes teiste teraapiavormidega, intensiivseks ja tõhusaks ning aitavad kiiremini jõuda klienti rahuldava lahenduseni.

Holistiline nelik

Holistiline nelik on neljast 2,5 – 3 tundi kestvast seansist koosnev tsükkel, mis sobib eelkõige neile, kes soovivad oma elus kiiret muutust, armastavad töötada intensiivselt ja on valmis läbi viima tõhusat suurpuhastust. Tsükkel koosneb neljast seansist 4 päeva jooksul. Need võivad olla järjestikused päevad või jagatud kahte ossa – 2 päeva ja umbes nädala pärast veel 2 päeva. Töö on intensiivne ja sa saad tsüklist rohkem kasu kui sa pühendad need päevad iseendale ja ei planeeri sinna tööülesandeid ega muid kohustusi.