Minust

anuOlen alati tundnud sügavat vajadust näha nähtamatut ja puurida elusaladuste sügavustesse. See kustumatu tung on mind alati edasi viinud, kui elu on mind räsinud ja haiget teinud, kui olen olnud rahulolematu ja pahane maailma peale.  Elu keerdkäigud ja sisemised muutused on mind toonud lähemale iseendale ja andnud julgust jääda iseendaks. Mind on alati huvitanud, mis paneb inimesi käituma, mõtlema ja tundma nii nagu nad seda teevad. Ma ei ole rahuldunud pinnapealsete seletustega, vaid otsinud probleemide algpõhjuseid puurides teed ikka kõige sügavamasse ja salajasemasse hingesoppi.

Aastal 2012 leidsin tee Holistika Instituuti enesearengu treeninguni. Sellest ajast peale kõnnin tervenemise teekonnal. Täna tean, et õnnelikku ja täisväärtuslikku elu saab elada vaid ennast armastades ja väärtustades. Eneseleidmine tõi kindluse, et asuda täitma oma unistust saada terapeudiks. Holistiline maailmakäsitlus ja julgus tutvuda oma sisemaailmaga on toonud minu ellu palju rõõmu elamisest. Kerge ja hea on olla, kui saad olla sina ise ja elada elu, mille oled ise endale teadlikult valinud.

Usun, et rahulolev, õnnelik ja elurõõmus inimene on terve inimene nii vaimselt kui füüsiliselt. Minu meelest saavad kõik meie hädad alguse hinge, meele ja keha omavahelisest ebakõlast – kui me ei ela elu iseendana. Väärtustan kõrgelt inimese vaimset ja füüsilist tervist. Seetõttu on mu hobiks ja kireks end harida ka toitumise valdkonnas. Füüsilise aktiivsuse olen oma ellu alati toonud ja loonud läbi tantsimise. Võin julgelt öelda, et minu südames on alati koht olnud tantsule ja see on minu meelest üks imeline teraapiline viis enese tervendamiseks.

Veel meeldib mulle väga kirjutada ja näen sedagi kui omamoodi teraapiat. Sul on võimalus lähemalt tutvuda minu maailmavaatega lugedes blogist minu postitusi. Blogis jagan lugejatega oma avastusi ja mõtteid, muresid ja rõõme, kordaminekuid ja inspiratsiooni kõige selle kohta, mis aitab meil olla terved selle kõige laiemas tähenduses. 2015. aasta sügisel tegin läbi Sarah Wilsoni suhkrust loobumise programmi ja selle käigus õppisin nii mõndagi kasulikku toitumise kohta, mida jagan lugejatega.

Hariduselt olen jurist ja oma senise elu teinud tööd õigusvaldkonnas. Mul on kogemus nii erasektoris kui ka avalikus teenistuses töötamises. Elu viis mind vahepeal töötama ja õppima Belgiasse, kus elasin ühtekokku neli ja pool aastat. Hetkel õpin Holistika Instituudis kolmandal kursusel ja olen alustanud õppepraktika raames holistilise regressiooniteraapia seansside läbiviimist. Lisaks olen veel õppinud Reiki tervendamist (II tase), mida kasutan vajadusel ka teraapiaseanssidel.

Olen sündinud ning elanud suurema osa oma elust Tallinnas. Minu peres kasvab väike poeg ja tütar ning minu kõrval on suurepärane abikaasa.

Tee enese südamesse nõuab paratamatult mitmeid sisemisi muutusi ja vahel on vaja neid teadlikult esile kutsuda, et saaks sündida uus ja rahuldustpakkuvam elu. Kui sul on tunne, et vana viisi enam ei taha või ei suuda elada, aga uutmoodi veel ei oska, siis see on märk sellest, et miski su elus vajab muutmist. Tavaliselt on see midagi sinu sisemaailmas. Kui sa vajad abi sellel teekonnal, olen suurima rõõmuga sinu toetajaks ja teejuhiks selles transformatsioonis.

Meie kohtumise aega saad kokku leppida siin.

Tänuga
Anu Linnamägi